Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Imunita a alergie > Alergie > Analergin 10mg tbl.flm.10

Analergin 10mg tbl.flm.10

ANALERGIN

Analergin 10mg tbl.flm.10

Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid.Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy; ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 202087
skladem 2 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
100 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid.Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy; ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu. Čtěte pozorně příbalový leták. Výrobce: MERCKLE GMBH, BLAUBEUREN
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu ANALERGIN

FENISTIL
Fenistil 1mg/g gel 1x50g I
Rychlá a účinná úleva od svědivé podrážděné pokožky různého původu: svědivá vyrážka, poštípaní
299 Kč
skladem 3 ks
DESLORATADIN VIATRIS
Desloratadin Viatris 5mg tbl.flm.30
Přípravek Desloratadin Viatris je indikován k léčbě dospělých a dospívajících ve věku 12 let a
135 Kč
skladem 10 ks
ZODAC
Zodac 10mg tbl.flm.10
Přípravek se užívá v léčbě celoroční alergické rýmy, sezónní alergické rýmy a alergického zánět
115 Kč
skladem 2 ks
Vizik oční kapky alergie 10ml
Vizik oční kapky alergie 10ml
Vizik oční kapky alergie zvlhčují svědící, zarudlé oči a tvoří tak účinný ochranný komplex prot
206 Kč
skladem 10 ks

Nedávno prohlížené produkty

Chladivé mazání Emulgel 200ml
Priessnitz Chladivé mazání De Luxe 200ml
Priessnitz® Chladivé mazání De Luxe bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků moderní farmacie. J
173 Kč
skladem 4 ks
-300 Kč
VICHY deodorant Traitement 48h 50ml 17214611
Doporučováno dermatology
VICHY DEO roll-on citlivá pokožka 50ml
Deodorant anti-transpirant s 48 hodinovou účiností, pro intenzivní pocení. Bez alkoholu, hypoal
343 Kč
skladem 3 ks
Aloe Vera BIO 100% šťáva 1000 ml
Allnature Aloe vera 100% šťáva BIO 1000ml
100% neředěná šťáva z Aloe vera (Barbadensis Miller). Neobsahuje konzervační látky, barviva ani
277 Kč
skladem
Rychloobvaz COSMOS Water-Resist.strips 20ks/2vel.
COSMOS náplasti Universální 2vel. 20ks
Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku. Ve velikostech: 19x
58 Kč
skladem 13 ks
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!