Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Co na bolest hlavy a migrénu > Aspirin 500mg tbl.obd.80

Aspirin 500mg tbl.obd.80

ASPIRIN

Aspirin 500mg tbl.obd.80

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 188206
skladem
Cena:
416 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták. Výrobce: BAYER S.R.O.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu ASPIRIN

NALGESIN S
Nalgesin S 275mg tbl.flm.40x1 II
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se
135 Kč
skladem 40 ks
ATARALGIN
Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a
91 Kč
skladem 17 ks
IBALGIN RAPIDCAPS
Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.30
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad, mens
142 Kč
skladem 75 ks
VALETOL
Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.12
Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruačn
94 Kč
skladem 2 ks

Nedávno prohlížené produkty

AMBROBENE
Ambrobene 75mg cps.pro.20
Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným
138 Kč
skladem 10 ks
Psyllium Dr. Popova PROBIO cps.120
Dr.Popov Psyllium PROBIO cps.120
Kombinace vlákniny psyllium a probiotických bakterií. Psyllium Dr. Popova podporuje správný met
271 Kč
skladem 1 ks
Rychloobvaz COSMOS Water-Resist.strips 20ks/2vel.
COSMOS náplasti Universální 2vel. 20ks
Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku. Ve velikostech: 19x
58 Kč
skladem 7 ks
1+1 zdarma
AVENE S Spray 50+ 200ml-opalovací sprej SPF 50+
AVENE Sun Sprej SPF50+ 200ml
Sprej s velmi vysokým ochranným faktorem 50+ pro citlivou pokožku. Vysoce voděodolný, bez parab
716 Kč
skladem 1 ks
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!