Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

ATARALGIN

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30261442
skladem 69 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
91 Kč 135 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták. Výrobce: GLENMARK PHARMACEUTICALS S.R.O., PRAHA
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu ATARALGIN

STREPSILS POMERANČ S VITAMINEM C
Strepsils Pomeranč s vitaminem C pas.24
Pastilky obsahují léčivé látky amylmetakresol, dichlorbenzylalkohol, natrium-askorbát a kyselin
168 Kč
skladem 5 ks
VOLTAREN FORTE
Voltaren Forte 20mg/g gel 150g IIB
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně ráno a v
389 Kč
skladem 16 ks
HALSET
Halset loz.24x1.5mg
Používá se při lehkých a středních zánětech ústní dutiny a hltanu. Čtěte pozorně příbalový letá
89 Kč
skladem 2 ks
DICLOFENAC AL
Diclofenac AL 25mg tbl.ent.50
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diclofenac, která patří do skupiny léčiv, kte
156 Kč
skladem 2 ks

Nedávno prohlížené produkty

BEPANTHEN PLUS
Bepanthen Plus 500mg/g+5mg/g crm.100g
Přípravek Bepanthen Plus krém urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojen
396 Kč
skladem 4 ks
Tussirex pastilky proti kašli past.20
Tussirex pastilky proti kašli past.20
Pastilky proti kašli. Na všechny druhy kašle spojené s nachlazením, suchý dráždivý i průduškový
148 Kč
skladem 3 ks
ALPECIN Hybrid Kofeinový šampon 250ml
ALPECIN Hybrid Kofeinový šampon 250ml
ALPECIN Hybrid Kofeinový šampon je určený pro muže s citlivou, svědivou pokožkou hlavy a suchým
155 Kč
skladem 1 ks
Advantix pro psy 4-10kg spot-on 1x1ml
Advantix pro psy 4-10kg spot-on 1x1ml
Léčba a prevence infestace blechami. Přípravek má persistentní, akaricidní a repelentní účinnos
283 Kč
skladem
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!