Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Co na bolest hlavy a migrénu > Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.20

Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.20

PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA

Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.20

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30243669
skladem
Cena:
43 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták. Výrobce: Dr. Müller Pharma s.r.o., Hradec Králové
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA

NALGESIN S
Nalgesin S 275mg tbl.flm.40x1 II
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se
135 Kč
skladem 42 ks
DICLOFENAC DR. MÜLLER PHARMA
Diclofenac Dr.Müller Pharma 100mg sup.12
Přípravek Diclofenac je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúraz
171 Kč
skladem 1 ks
Megafyt Bylinková lékárna Měsíček 20x1.5g
Megafyt Bylinková lékárna Měsíček 20x1.5g
Megafyt Bylinková lékárna Měsíček - Bylinný čaj sypaný, doplněk stravy - obsahuje sušený Měsíčk
44 Kč
skladem 3 ks
ASPIRIN
Aspirin 500mg tbl.obd.8
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsa
92 Kč
skladem 1 ks

Nedávno prohlížené produkty

Chladivé mazání Emulgel 200ml
Priessnitz Chladivé mazání De Luxe 200ml
Priessnitz® Chladivé mazání De Luxe bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků moderní farmacie. J
173 Kč
skladem 4 ks
AMBROBENE
Ambrobene 75mg cps.pro.20
Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným
138 Kč
skladem 1 ks
Prostenal Control tbl.90
Prostenal Control tbl.90
Prostenal Control kombinuje dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny
509 Kč
skladem 1 ks
2+1 zdarma
VICHY deodorant Traitement 48h 50ml 17214611
Doporučováno dermatology
VICHY DEO roll-on citlivá pokožka 50ml
Deodorant anti-transpirant s 48 hodinovou účiností, pro intenzivní pocení. Bez alkoholu, hypoal
343 Kč
skladem 2 ks
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!