Mujlekarnik.cz > Moje problemy > Ból >  > Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Preparat łagodzi ból i stany zapalne różnego pochodzenia, zwłaszcza w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego oraz obniża gorączkę towarzyszącą np. przeziębieniom. Należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania.
Kod: 124137
w magazynie
Cena:
10,63 zł
Bezpłatna wysyłka
przy zakupie
ponad 1500 CZK
680
punktów
subskrypcji
Preparat łagodzi ból i stany zapalne różnego pochodzenia, zwłaszcza w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego oraz obniża gorączkę towarzyszącą np. przeziębieniom. Należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Výrobce: KERN PHARMA S.A., TERRASSA / BARCELONA

Zobacz ulotkę dołączoną do opakowania

Zapytaj farmaceutę


10
najbardziej przekonujące
powody
dlaczego kupować od nas
  1. jesteśmy prawdziwą apteką
  2. mamy najniższe ceny na wybrane produkty
  3. oferujemy wysyłkę od 65 CZK lub bezpłatnie
  4. zapewniamy szybką dostawę towarów
  5. dodamy prezent do zamówienia
  6. mamy tysiące produktów w magazynie
  7. oferujemy możliwość odbiór osobisty bezpłatnie
  8. doradzamy - farmaceuta na telefon
  9. prowadzimy bezpłatne doradztwo online
  10. mamy 99% zadowolonych klientów

Alternatywy dla Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Tantum Verde 1,5mg/ml ggr.120ml
Tantum Verde 1,5mg/ml ggr.120ml
Tantum Verde to roztwór przeznaczony do płukania jamy ustnej, płukania gardła lub wycierania ja
28,52 zł
w magazynie 10 ks
Cetalgen 500mg/200mg tbl.flm.20 II
Cetalgen 500mg/200mg tbl.flm.20 II
Krótkotrwałe leczenie bólu o umiarkowanym nasileniu, takiego jak ból głowy, ból pleców, ból zęb
31,36 zł
w magazynie 4 ks
Maść końska chłodząca 500ml
Maść końska chłodząca 500ml
Balsam ziołowy w postaci żelu, przeciw bólom stawów, mięśni, ścięgien i kręgosłupa. Zawiera 25
55,27 zł
w magazynie 1 ks
Aspiryna 500mg tbl.obd.8x500mg
Aspiryna 500mg tbl.obd.8x500mg
Tabletki powlekane Aspirin 500 mg zawierają kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest
16,30 zł
w magazynie 1 ks

Ostatnio przeglądane produkty

Dr.Popov Psyllium PROBIO cps.120
Dr.Popov Psyllium PROBIO cps.120
Połączenie błonnika psyllium i bakterii probiotycznych. Psyllium Dr. Popova wspomaga prawidłowy
48,18 zł
w magazynie 2 ks
Dr.Popov Maść nagietkowa z balsamem peruwiańskim 50ml
Dr.Popov Maść nagietkowa z balsamem peruwiańskim 50ml
Sprawdzona maść do regeneracji podrażnionej skóry, blizn, pęcherzy, modzeli i szorstkiej skóry.
19,66 zł
w magazynie
COSMOS plastry uniwersalne 2 szt. 20szt
COSMOS plastry uniwersalne 2 szt. 20szt
Wodoodporny plaster w praktycznym rozmiarze. Oddychające i niepodrażniające skóry. W rozmiarach
10,27 zł
w magazynie 5 ks
1+1 gratis
AVENE Spray przeciwsłoneczny SPF50+ 200ml
AVENE Spray przeciwsłoneczny SPF50+ 200ml
Spray z bardzo wysokim filtrem SPF 50+ dla skóry wrażliwej. Wysoce wodoodporny, bez parabenów,
126,84 zł
w magazynie 1 ks
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!